KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färggravyrer 3124656

nr 312 4656

Färggravyrer

6st, Engelska, 1800-tal

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 maj 2004